Poznajmy się bliżej

Witamy w pracowni Fotodentis we Wrocławiu

Fotodentis to nie tylko doświadczeni elektroradiolodzy, którzy podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, ale również najwyższej jakość, nowoczesny sprzęt. To wszystko pozwala zapewnić każdemu z naszych pacjentów najwyższej jakości usługi w atrakcyjnych cenach.

Wysoka jakość i bezpieczeństwo to coś co cechuje nasze usługi!

Zapewniamy krótkie, dokładne, najwyższej jakości badanie. Korzystamy z najnowocześniejszego urządzenia diagnostycznego VATECH PAX-I 3D GREEN 16, który jest najszybszym tomografem CBCT na rynku z czasem skanu 4,9 sek oraz najszybszy cefalostat skanujący z czasem niespełna 2 sekund!

Dlaczego pacjenci
wybierają Fotodentis?

W naszej pracowni korzystamy z najbardziej zaawansowanych i nowoczesnych rozwiązań to pozwala nam wykonać precyzyjną diagnozę, która jest niezbędna przy podjęciu decyzji w dalszym leczeniu.

W Fotodentis dzięki zastosowaniu najszybszego tomografu CBCT z czasem skanu 4,9 sekund, który zapewnia wysokiej jakości obraz przy minimalnej, bezpiecznej dawce promieniowania pozwala uzyskać najbardziej trafną diagnozę tak bardzo potrzebną i istotną w dalszym leczeniu.

Badanie wykonywane jest w bardzo krótkim czasie, a wyniki otrzymasz zaraz po jego wykonaniu. Wyniki badania możesz otrzymać na kilku popularnych nośnikach (płyta CD, pendrive czy też klisza)

Nasze usługi

W Fotodentis oferujemy komfortowe, bezpieczne badania tomograficzne – stomatologiczne., a nasi specjaliści chętnie służą pomocą oraz indywidualnym podejściem do pacjenta.

Zdjęcia wewnątrzustne

Zdjęcia
2D

Tomografia
3D

Usługi
dodatkowe